Hledáme spolehlivého a odpovědného pracovníka ekonomického oddělení

Kdo jsme:

Především rodinná firma. Jsme jedno z největších českých a slovenských nakladatelství už přes dvacet let. Určitě od nás nějakou knihu doma máte. Vydáváme non-fiction literaturu, knihy pro děti a průvodce Lonely Planet v češtině a máme naši práci rádi.

Jaká je náplň práce:

Vaším hlavním úkolem bude udržovat naše české a slovenské účetnictví v pořádku. Budete pořizovat účetní doklady, dohlížet na bankovní výpisy a odepisovat je, připravovat podklady pro bankovní převody, kontrolovat a realizovat importy/exporty vydaných faktur a sem tam budete mít za úkol sipopovídat s našimi finančními účetními jak v naší české firmě, tak v té slovenské. Dále se budete důvěrně přátelit se všemi doklady, jež je potřeba připravit pro zpracování DPH. Nemine vás ani trocha analýzy ekonomických dat.

Koho hledáme:

Hledáme pracovníka či pracovnici s dobrou představou o tom, jak účetnictví funguje. Dále tato pozicevyžaduje spolehlivost – zkrátka musíte být osobou, která si libuje v pořádku v číslech. Když to shrneme, nehlaste se na tuto pozici, pokud nemáte:

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomické zaměření výhodou)

  • Základní představu o fungování účetnictví (zkušenost s libovolným účetním programem

    vítána)

  • Minimální znalost anglického jazyka

  • Obecnou znalost daňové legislativy

  • Základní znalost Excelu

  • Analytického ducha

  • Elementární znalosti podnikové ekonomiky

    Co nabízíme:

  • Plný pracovní úvazek v centru Prahy

  • Dobré platové ohodnocení

  • Stabilní pracovní místo s velkou zodpovědností

    Máte zájem? Tak nám prosím pošlete na adresu svojtka@svojtka.cz motivační dopis a CV max. na jednu A4 a my se Vám ozveme.

page1image52996608

Budeme se těšit!