Hledáme junior účetního – perfekcionistu

Kdo jsme:

Především rodinná firma.Jsme jedno z největších českých a slovenských nakladatelství už přes dvacet let. Určitě od nás nějakou knihu doma máte. Vydáváme non-fiction literaturu, knihy pro děti a průvodce Lonely Planet v češtině a máme naši práci rádi.

Jaká je náplň práce:

Vaším hlavním úkolem bude udržovat naše účetnictví v pořádku. Budete pořizovat účetní doklady, dohlížet na bankovní výpisy a odepisovat je, připravovat podklady pro bankovní převody, kontrolovat a realizovat importy/exporty vydaných faktur a sem tam budete mít za úkol si popovídat s našimi finančními účetními jak v naší české firmě, tak v té slovenské. Dále se budete důvěrně přátelit se všemi doklady, jež je potřeba připravit pro zpracování DPH.

Koho hledáme:

Hledáme pracovníka či pracovnici s dobrou představou o tom, jak účetnictví funguje. Dále tato pozice vyžaduje precizní perfekcionistické sklonyJ– zkrátka musíte být osobou, která si libuje v pořádku v číslech. Když to shrneme, nehlaste se na tuto pozici, pokud nemáte:

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomické zaměření výhodou)
  • Alespoň základní zkušenost s účetnictvím – ideálně, pokud jste se již pohyboval/a v systému Pohoda
  • Minimální znalost anglického jazyka
  • Základní znalost daňové legislativy
  • Dobrou znalost Excelu
  • Analytického ducha

Co nabízíme:

  • Plný pracovní úvazek v centru Prahy
  • Dobré platové ohodnocení
  • Stabilní pracovní místo s velkou zodpovědností

Máte zájem? Tak nám prosím pošlete na adresu svojtka@svojtka.czmotivační dopis a CV max. na jednu A4 a my se Vám ozveme.

Budeme se těšit!